Firma Profili

CSS MÜHENDİSLİK  olarak sahip olduğumuz bilgi birikim, uzmanlık ve tecrübemizi kullanarak elektromekanik, elektrik ve endüstriyel otomasyon sistemleri ile ilgili mühendislik, imalat, montaj ve devreye alma çalışmalarını başarı ile yürütmekteyiz. Teknolojik yenilikleri tecrübemizle birleştirerek endüstriyel kontrol sistemler alanında müşteriye özel çözümler üretmekteyiz.

CSS MÜHENDİSLİK bir EPC " Engineering Procurement and Construction"  kısaltması olan, Türkçe " Mühendislik, Tedarik ve Kurulum" firmasıdır. Sektörel fark gözetmeksiniz, tüm sektörlere yönelik müşteri beklentileri dogrultusunda otomasyon projeleri konfigürasyonu çıkartma, malzeme tedariğini, montaj ve devreye alma işlemlerini sürdürmekteyiz.

Kurulduğu günden bu zaman kadar 15 yıl içerisinde tüm sekrölere yönelik güçlü teknik tecrübesi ve birikimiyle, geniş ve tamamlayıcı portföyüyle  dijitalizasyon ve elektrifikasyon alanlarında en modern çözümleri sunmaktadır.

Projeleri EPC temelinde dizayn, mühendislik, tedarik, entegrasyon, montaj ve devreye alma süreçlerinin tümünü kapsayan bir şekilde yürütmekteyiz.

CSS, çoğunlukla SİEMENS firmasının ürünlerini kullanmaktadır. SİEMENS ürün ve sistemlerinin mühendislik, servis, satış ve satış sonrası destek süreçleri için firmamızdan destek alabilirsiniz. Firmamız, bu süreçlerin gerektirdiği tüm eğitimleri almış olup gerekli yazılım ve donanıma sahiptir.

Her zaman daha iyi ve kaliteli hizmet vermeyi kendisine misyon edinen CSS, sektörünün söz sahibi markalarını bünyesinde barındırmaktadır. Bu kapsamada ABB, Schneider, Rockwell markalarının şalt ve otomasyon ürünlerinin tedariği, montajı ve devreye alınması konusunda da müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

Ayrıca işbirliği içerisinde olduğu partner firmaları ile beraber;   özel imalat makinalar ve mekanik fabrika otomasyon çözümleri de sunmaktadız.

Bugün firmamız bir çok tesise endüstriyel otomasyon sistemleri kurmaktadır. Bu konuda kendisini geliştirmiş ve Türkiyede yoğun olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Firmamız; makinaları biribirleri ile konuşturma, SAP, ERP gibi yazılımlarla otomasyon altyapısını entegre hale getirerek Endüstri 4.0 odaklı otomasyon sistemleri kurmaktadır. Bu kapsamda; PLC datalarının IT sunucularındaki database lere yazılması, PLC üzerinde Web server, PLC üzerinde Data base data logging, internet üzerinden makinaların izlenmesi ve kontrol edilmesi,  GPRS modem,Radyo RF Modem veya Wi-fi kullanarak PLC ve PC leri birbirleriyle uzaktan haberleştirme, PLC lerden alınan dataların VB ortamında geliştirdiğimiz yazılmla raporlanması gibi bir çok kapsamlı otomasyon scada sistemleri kurmaktadır.
info@cssmuhendislik.com
Tel: (+90) 212 - 509 29 74   Fax: (+90) 212 - 509 29 76
Atatürk Mah. Adnan Menderes Cad. No:15/78    Esenyurt/İSTANBUL
ANASAYFA       KURUMSAL      HİZMETLER        SEKTÖREL ÇÖZÜMLER       ÜRÜNLER        PROJELER        İLETİŞİM